náhled 11.05.2013
Zpět na Aktuálně

Navazujeme na tradici z minulosti a znovu se vracíme k noční romantické plavbě na řece Teplé. Můžete se těšit na pět kilometrů noční lázeňskou říčkou Karlovými Vary. Noční plavba má svou neopakovatelnou atmosféru a proto si jí nenechte ujít.

Romantická noční plavba je připravena pro všechny zájemce o splutí říčky Teplé na pátek 7. června 2013. Zájemci si budou moci zapůjčit gumové čluny a vodácké vybavení, na kterém splují od parkoviště Poštovního dvora k hotelu Thermal. Začátek Romantické plavby je ve 22.00 hodin. Prezentace a výdej lodí bude probíhat od 19ti hodin na parkovišti u Poštovního dvora, kde je také připraven doprovodný program - koncert folkových kapel a občerstvení.

Jede se výhradně na nafukovacích lodích, tedy raftech a pálavách. Akce je podporována řadou partnerů a proto je cena za půjčovné symbolická. Pro vodáka je to 40 Kč, tedy za šestimístný raft 240 Kč za Pálavu 80 Kč. V ceně je již započítáno půjčovné i za vestu a pádlo.

Více informací a registrace na webu spolupořadatele romantické plavby DRONTE a v sekci Romantická noční plavba na řece Teplé v Karlových Varech.