Poslední 150M Rychle Voda Finder Vysoká Přesnost Detektor Podzemních vod, Podzemní vody detektor na prodej

23 682.91 Kč 26 314.34 Kč Zdarma Vrátí

Automatické mapování podzemní vody detektor/machine tool vybavení/geofyzikální nástroje PQWT-TC150 Série Automatické Mapování Vody Detektor můžete snadno najít zdroje podzemní vody pomocí vědeckých metod, je založena na hřišti zdrojem zemského elektromagnetického pole a rozdíly ve vodivosti různých podzemních geologických struktur, studovat změny zákona o elektrické složky pole na různých frekvencích studovat geologické struktury a změny. Změny v geologické struktury jsou zobrazeny v reálném čase prostřednictvím několika křivek. Automatické mapování geologického profilu o jeden klíč ovládat snadno, zbavit se složité počítačové grafiky. Geologická struktura a specifické informace, jako jsou kolektory, zlomeniny, poruchy, a jeskyně mohou být snadno analyzovány pomocí automatické mapování křivka a profil na webu . Zařízení může být široce používán v různých terénech, jako jsou roviny, kopce, hory, náhorní plošiny a nádrže pro rychlou analýzu geologické změny struktury a určuje no místech, kolektory, podzemní vody hloubka.

Technické Parametry

Model Ne.

Hloubka Detekce

Přesnost

Kanál

Frenquency

Ostatní

PQWT-TC150

150 metrů

0.001 mV

4

Jediné, Třílůžkové, 33 Frekvence

1. DC12V 4000mA Vestavěné Baterie.

2. Průmyslová 7 palcový HD Touch Sreen.

3. Dobíjecí baterie, více než 12 hodin pohotovostní doba.

4. Legovaná elektroda detekce, monitorování výkonu funkce.

5. S 7 patentů PQWT

PQWT-TC300

300 metrů

0.001 mV

6

Jediné, Třílůžkové, 40 Frekvencí

PQWT-TC500

500 metrů

0.001 mV

8

Jednolůžkový Pokoj, Třílůžkový Pokoj, 56 Frekvence

Operace video

http://www.pqwtcs.com/NewsDetail.aspx?nid=3578&classid=245

Funkce

1. Přímo mapování v nástroji s jedním klíčem po měření! Není třeba přenášet naměřená data z podzemní vody detektor k počítači.

2. Vysoká přesnost, silnou schopnost anti-interference, široký frekvenční rozsah.

3. Plně dotykový displej , jednoduché ovládání, externí vysokokapacitní paměťovou kartu, snadno se přenáší.

4. Data se neztratí po vypnutí, je možné uložit 999 naměřených křivek.

5. ISO9001:2015, SGS certifikát a BV certifikát.

Proč si Vybrat NÁS

1.Jsme jediný Geologický Průzkum Vybavení Institutu v Číně s PQWT Patent vysoké kvality.

2.Vláda a CCTV-7 Doporučujeme podzemní vody detektor

3. Jsme top 10 prodejní podzemní vody detektor

4. Vlastní R&D oddělení s SGS a ISO9001:2015

Naše výhody

V průběhu let, Puqi se zaměřuje na Hydrogeologický průzkum, Inteligentní data-capture technologie a Použití speciální techniky, provádět Vědecký výzkum, Technické služby a Marketing aplikace. Jsme dokončili více než 65 položek, včetně Národních ministerstev, Čínsko-zahraniční spolupráce a hlavní vědecko-výzkumných projektů. Mít tu čest vyhrát řadu národních výzkumných ocenění, s více než 117 národních patentů.

Po-prodejní servis

1. Dva roky záruka-v případě použití produktu je ovlivněn díky kvalitní problém, můžete obdržet záruku produktu na servisní síť do 2 let po datu nákupu.

2. Údržba Lifetime-doživotní servis a údržba je realizována na všechny tovární série výrobků. Nabízíme údržbu stroj, který předčí udržovací období, nebo má manuál poškození materiálu a mzdových nákladů.

Technické surpport

Pokud potřebujete technickou podporu, pls neváhejte kontaktovat náš prodejní inženýr, bude odpověď vám do 24 hodin.

Budeme vždy za vás!

Aplikace

Případ Zobrazit

Turecko-Podzemní Vody Detektor

No poloze byl umístěn s bodem 15. a 75m hluboký. Po dokončení, tam je 21 m3 vody za hodinu.

O NÁS

Hunan Puqi Geologický Průzkum Zařízení Ústav je odborným orgánem v číně, který se zabývá R & D, výroba a prodej potrubí detektor úniku vody, úniku automatický analyzátor, geofyzikální průzkum podzemní vody detektor, dutiny detektoru, můj lokátor, dam potrubí detektor, vrt inspekční kamerou a potrubí detektor. Více než 200 pracovníků, včetně 16 senior inženýr, 49 střední inženýr.V průběhu let, Puqi se zaměřuje na Hydrogeologický průzkum, Inteligentní data-capture technologie a Použití speciální techniky, provádět Vědecký výzkum, Technické služby a Marketing aplikace. Jsme dokončili více než 65 položek, včetně Národních ministerstev, Čínsko-zahraniční spolupráce a hlavní vědecko-výzkumných projektů. Mít tu čest vyhrát řadu národních výzkumných ocenění, s více než 117 národních patentů.

Mezitím, Puqi má vytvořit dlouhodobé vztahy spolupráce s mnoha vědeckými výzkumnými ústavy v Německu, USA, Austrálie, Hong Kong a jiných zemí a regionů. Počet geologické údaje laboratoře byla stanovena na více místech v číně, pomocí naší vlastní unikátní software, provádět dlouhodobý sběr dat, analýza a detekce pro různé geologické struktury, a nastavit diferenciální databáze různých geologická stavba oblasti.

Výroba a R&D Centrum

Balení & Dodávka

Kontaktujte nás

  • Popis
  • Recenze
  • Napájení Typ: Dobíjecí
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Značka: PQWT
  • Číslo Modelu: TC150
  • S LCD Obrazovkou, Nebo Ne: Ano
  • GEOSUN: GER
  • Původ: KN(Původu)

Zpět na začátek