Econo 4 Ks/ Box Unisex Venkovní Cestování Eco-friendly Moči Zabránit Smrad Mini Zvratky Tašky Toaleta Jednorázové Nouzové Nástroj ds99

124.61 Kč 200.84 Kč Zdarma Vrátí

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 18px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Econo 4 Ks/ Box Unisex Venkovní Cestování Eco-friendly Moči Zabránit Smrad Mini Zvratky Tašky Toaleta Jednorázové Nouzové Nástroj ds99 Funkce:

Materiál: ochrana Životního prostředí PE a IXPE;

Velikost: 13.6 x 31,6 cm (Přibl. 5.34" x 12.44").

Pohodlný přenosný nouzové venkovní cestování moči tašky, se silnou absorpci tužidlo a fungicid. Může rychle absorbovat moč a stát želé materiálu, aby se zabránilo úniku moči, neprodukují zápach.

Snadné použití, 700ML/bag, self-těsnění po použití, uzavřené up na poprvé. Použití vysoce kvalitního polymeru SAP, bude to brzy léčení do chuti a koloidní látky při setkání vody, bezpečnosti a ochrany zdraví, udržovat v čistotě a zabránit zvláštní vůni ve stejné době.

Snadno se přenáší, 4ks/box, jeden OPP pytel na balení, ideální pro venkovní použití v cestování, zdraví a hygieny. Můžete udržet vaše zavazadlo, zavazadla, auto, atd.

To je základní nouzové zařízení pro auto, majitel venkovní cestování. To také hraje důležitou roli řidiče taxi, obchodní cestující středního věku, řidiči, rodinné třídy a dětí, atd. To má ještě zvláštní význam pro turisty, inkontinence moči starší a jiné non-použití močových pomocného napájení.

4 x Moči Zabránit Smrad Zvratků Tašky

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.karlovarskykarneval.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

 • Popis
 • Recenze
 • Specifikace: 4
 • Typ: Skladovací Tašky
 • Tloušťka: 6 drátu
 • Kapacita: Další
 • Tvar: Náměstí
 • Funkce: Eco-Friendly
 • Použití: koupelna
 • Formulář: Tří-dimenzionální Typ
 • Materiál: Další
 • Značka: HOBBAGGO
 • Číslo Modelu: N/A
 • Použitelný Prostor: koupelna
 • vzor: Plochý Typ
 • Produkt: Další

I'm very satisfied

 • 5 / 5
Zpět na začátek