1000ks/Mnoho RFID Karet 13.56 Mhz, MF S50 Blízkosti IC Smart Card Tag 0,8 mm Tenké Pro Systém Kontroly Přístupu ISO14443A

3 489.19 Kč 3 489.19 Kč Zdarma Vrátí

Funkce *Bezkontaktní přenos dat a zásobování energií (baterie není potřeba) *Operační vzdálenost: Až 100 mm (v závislosti na antény geometrie) *Provozní frekvence: 13,56 MHz *přenos Dat: 106 kbit/s *integrita Dat: 16 Bit CRC,parita,bit kódování trochu počítání *Antikolize *Typické tickting transakce: Bezpečnost *Individuální klíč nastavit podle odvětví (na žádost) na podporu multi-aplikace s klíčovými hierarchie *Unikátní sériové číslo pro každé zařízení Klíčové vlastnosti •Rozměry: 86 x 54 mm •Tloušťka: 0,88 mm •Materiál: PVC •doba uchovávání Údajů: minimálně 10 let Provozní teplota: -20 až +60°C Stockage teplota: -20 až +65°C Klíčových aplikací *Veřejná doprava *řízení Přístupu *Event ticketing *Gaming & identity

Přijímáme Kreditní Kartou, Western Union, TT. atd. Můžete si vybrat metodu, která je nejlepší pro vás výhodné. Platba musí být provedena do 7 dnů od objednávky, pokud můžete si to vyzkoušet okamžitě, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu. K pretect vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení www.karlovarskykarneval.cz, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a stisfy.

Normálně, budeme loď objednávky do 1-2 pracovních dnů po zaplacení vymazány. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, než platba. Prosím, dejte nám 1-3 nízké skóre na dopravu, jak jsme dodávané položky rychle, ale zámořské dodávky závisí na mnoha faktorech, jako je logistika, počasí, země, politiky, nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás nejprve.

S cílem zajistit, že obdržíte vaši objednávku, aniž nebo nižší daně, budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou, hodnota neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla. Pokud se vám nebude líbit, s nižší hodnotou prohlášení, prosím, kontaktujte nás, nebo zanechání zprávy v objednávce. Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Pokud si chcete koupit více, prosím, kontaktujte nás. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo otevření spory, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy. Všechny e-maily budou replyed během 1 dne, Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail, budeme vás odpověď co nejdříve.

  • Popis
  • Recenze
  • Značka: 5YOA
  • Číslo Modelu: ICCard
  • Původ: KN(Původu)

Zpět na začátek