Seed Sprouter Zásobníku, Klíčení Semen Zásobník neobsahuje BPA Školky Zásobník pro Výsadbu Sazenic Skvělé pro pro Garden Home (3)

274.77 Kč 381.53 Kč Zdarma Vrátí

Nabízíme slevu pro velké množství. Vítejte na kontakt s námi!

Výsadba guide:1. Vyberte si semena pečlivě, a pak vyhodit ty špatné.Umyjte semena jednou, pak nalijte trochu vody, aby namočit semena po dobu několika hodin. [P. S.] Většina semena potřebují být namočen po dobu 6-12 hodin)

2. Po namáčení proces je dokončen, umístěte květináč na vodu-obsahující rady.

3. Začít šířit semena na výsadbu zásobníku, vyhnout se překrývání. [P. S.] v Případě, že semeno otvor je příliš velký, klíčení papírový ručník, který neobsahuje chemické látky musí být umístěna tak, aby semeno nebude p prostřednictvím. ]

4. Namočit semena v konev, lehce pokrytí semen s kusem klíčení papíru, a pak sprej vody. Teď stačí jen čekat na semena klíčit (P. S. klíčení může trvat 2-5 dní). Ve stejné době, nezapomeňte prosím, aby sprej vody na papír, 1-2 krát denně, a udržovat semena pryč od slunce.

5. Když zjistíte, že délka Xinxing záběr je 2,99 cm-3.18 cm, můžete odtrhněte papír. Nakonec, když oddenek prorazí výsadbu deska, začít přidávat trochu vody do spodní desky, aby se zabránilo semena z rot.

Zdravé a šetrné k životnímu prostředí materiál: je vyroben z potravinářské pevných plastových materiálů, neobsahuje BPA, je bezpečné a trvanlivé, non-toxické, bez zápachu a odolný.

Široký rozsah použití: Tento sazenice zásobník může pěstovat mnoho druhů drobných semen, jako např. fazole, hrách, mnich, wheatgr semena, alfa, vanilka, ředkvičky, perilla, Čínské zelí, atd.

Konkávní-konvexní design: je vhodné, aby se vnitřní síťované přihrádky. Vnitřní mesh liště poskytuje dobrou prodyšnost a je příznivé pro klíčení semen.

barva: zelená + bílá

Materiál: plast

velikost: multifunkční klíček velikost zásobníku: 32.3x23.5x3.6cm

spodní zásobník velikost: 33.7x24.5x4.2cm

Obsah Balení:

3 x klíčení zásobník

Tipy:

Krok 5: Při doplňování vody, prosím, nedovolte, aby semena přijít do kontaktu s vodou, aby se zabránilo semena z rot.

Náhradní pitné vody pro chis 1-2 krát denně.

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Popis
  • Recenze
  • Původ: KN(Původu)

Zpět na začátek