30cm Simulace Elk Měkké Vycpaných Zvířat Jelen Panenky Dívky, Pohovka Dekor Karikatura Plyšové Hračky pro Vánoční Zboží, Děti, Děti Dárek

314.86 Kč 393.57 Kč Zdarma Vrátí

Název produktu: Vánoční Elk Plnicí materiál: PP bavlna Výška: 30 cm Pls vybrat, co chcete velikost díky produktu ukázal na obrázku je jeden v různých velikostech a prosím, jako velikost prodáváme. Skutečná barva výrobku může být trochu odlišný od obrazu ukázal, kvůli záběr úhel a světlo. Měření produktu je od vrcholu hlavy ke spodní části jeho nohy.

To je normální, tam je asi 3 až 5 cm chyba. Pls, dejte nám vědět, které budete potřebovat, takže jsme schopni zajistit shippment pro vás díky Prosím, Kontaktujte nás, pokud máte zájem o objednání hračky ve velkém množství. Dáváme ti své slovo, že budete mít lepší cenu, která je téměř stejné, jako by to mělo být v Číně. Jsme výrobce pro plyšové hračky a kvalita je zaručena. Prosím, koupit hračky jako dříve, jak můžete, pokud si je koupíte jako dárek pro Narozeniny, Valentýn, Vánoce, atd. Protože to obvykle trvá 20 až 30 Obchodních Dnů předtím, než se můžete dostat je.

Prosím, kontaktujte nás, pokud jste jsou umístěny v zemích, které jsou vyloučeny. To znamená, že kdokoliv na celém světě si mohou koupit naše hračky. Nebudeme vám dolů.

O S

Měření hračka je od vrcholu hlavy ke spodní části nohou, když hračky leží. To je přijatelné, že tam jsou 3 až 5 centimetrů chyby. Protože hračka je měkkost. Téměř každý druh hračky má diffrerent velikostí a obrázky jsme si ukázali výše, jsou hračky v různých velikostech. Podívejte se prosím na konkrétní velikost v popisu, nebo se můžete zeptat nás, pokud neznáte velikost. Prosím, neberte velikost hračky ukázal jako ten, který vás zajímá. Prosím, ujistěte se, že víte všechno.

O Barevné Stínování

Th e barva skutečné hračky mohou být trochu odlišné od těch, které ukázal v obrazech, protože z různých úhlů a různých kvalitních monitorů.

O Vrácení Vlny

Prosím, nedělejte si starosti, když jste příjem hračka najít nějaké malé vlny klesá. Je to šrot, který připevněn na těle hračky. Prosím, nepředpokládejte, že to je, protože problém s kvalitou hraček.

O balíčku

Všechny hračky jsou vakuově Balené vzhledem k velké velikosti z nich. Prosím, nebojte se, když jste jej obdržel, a najít to trochu menší, než velikost, kterou si. Hračka může mít vrásky na tom stejně. Můžete jen jitter to na chvíli a vystavit ji na slunci. A zjistíte, že je lepší než dříve.

O Mytí

Součástí Čištění

Součástí čištění při použití suchého hadříku (pokud je to nutné, kartáčování), použijte jemný čisticí prostředek se zaměřit na styl, jasné skvrny, pak suché.

Celé Čištění

1. Teplé vody do poo

3. Do vody a jemně vetřete polštář

4. Odstraňte pečlivě opláchněte teplou vodou po

5. S ručníkem vytlačit

7. V slunci

8. Opět vlna hřeben

Doprava

Zboží objednané obvykle budou dodávány z Číny do 2 pracovních dnů letecky mail service poté, co byla platba potvrzena. Existuje jedna věc, kterou byste měli být opatrní, že obdržíte produkt v 20-40 obchodní dny bez jakékoliv číslo skladby a je nezjistitelné a to buď při použití letecké poštovní služby. Slibujeme, plnou náhradu budou vyplaceny, pokud jste ještě neobdrželi to po 35 dnech od data, kdy jste si objednali.

Politik

Co By Měl Kupující Vědět:

Vrácení peněz nemůže být dohodnuty následující podmínky

1 Některé problémy vyplývající z kupujícího nedbalé čtení konkrétní popis položky, jako je barva, velikost.

2Damages způsobené nevhodným zacházením.

3 Vrácení zboží bez udání důvodu.

4 Použité předměty, které byly schopny udělat druhý prodej.

5 vrácení peněz požadoval i bez vrácení zboží, za prvé.

B náhrada může být poskytnuta, pokud:

1 kvalita nebo vady výrobku samotného, jako je design, výroba

2 výrobek je funkční, ale kupující chce vrátit to a souhlasím s tím, aby si dovolit návrat nákladní. V této situaci, kupující musí kontaktujte nás a přiložte fotografii výrobku, za prvé ukázat dobrém stavu. Kupující by měl balíme pečlivě a řekněte nám sledovací číslo poté, co jsme se dohodli na návratu.

Důrazně doporučujeme přečíst si popis položky pečlivě před nákupem, aby se zabránilo problémy pro nás oba, a ne vrátit z důvodu nákladné přepravy. Pokud máte, prosím, kontaktujte nás na prvním místě.

Zpětná vazba

Děkuji moc za vaše nákupy z našeho obchodu. Je nám ctí vám sloužit. Ať máte radost, zážitek z nakupování, budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu . A věříme, že bude mít takové štěstí, když dostanete pozitivní a 5-star DSR stejně.

Pls kontaktujte nás svobodně, pokud máte nějaké problémy, dejte nám šanci, jak řešit problémy.

 • Popis
 • Recenze
 • Formulář: Zvíře
 • Materiál: Bavlna
 • Varování: Udržovat oheň pryč
 • Typ Položky: Zvířata
 • Téma: Zvíře
 • Zvířata: jelen
 • Náplň: PP Bavlna
 • Číslo Modelu: jelen
 • Pohlaví: Unisex
 • Funkce: Plněné & Plyšové
 • Původ: KN(Původu)
 • Typ: Plyš/Nano Panenka
 • Věkové Rozmezí: > 6 let

Zpět na začátek