SENBONO ID130Plus Barva LCD Barvu Obrazovky Smart Band Multi-sportovní režimy, Krokoměr, Fitness tracker Heart Rate náramek pro Xiaomi

319.64 Kč 2 905.59 Kč Zdarma Vrátí

SENBONO ID130Plus Barva LCD Barvu Obrazovky Smart Band Multi-sportovní režimy, Krokoměr, Fitness tracker Srdečního tepu Náramek pro Xiaomi

Funkce:

* 0.96 palcový TFT LCD barevný displej * IP67 život vodotěsný (lze nosit do deště, umýt ruce, ale ne dát je do horké vody a nejsou vhodné pro plavání) * Built-v 70mAh Baterie, Nabíjecí čas cca 1~2 hodin, a doba Života o 7-15 dnů * Volání reiminder / SMS Oznámení od WeChat, QQ, Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, Messenger, LinkedIn, E-mailu ,LINE,VIBER,SKYPE,KakaoTalk,VKontakte. Kalendář připomenutí * 24 Hodinové monitorování srdeční frekvence * Podpora 14 sportovní módy-3 výchozí režimy cvičení na obrazovce (chůze, běh, cyklistika) - APP může být nakonfigurován tak, aby přidat 11 druhů ( tenis, fotbal, horolezectví , spinning, jóga, tanec, běžecký pás, pěší turistika, fitness, basketbal, badminton * Připojení gps, jak ukázat cestu na app * Krokoměr se zobrazí kroky, kalorie, vzdálenost, srdeční frekvence, tempo a dobu trvání * název APLIKACE: "Veryfit Pro" (můžete Si jej stáhnout z Apple Store nebo Google Store) * Kompatibilní s OS : Android 4.4 a iOS 7.1 a výše

Další Funkce: sledování Spánek, počet kroku monitorování, spotřebu kalorií, sledování, vzdálenost displej, zobrazení rychlosti, celodenní Sledování Aktivity, do 10, alarmy, Dálkové Ovládání Kamery, Kalendář připomenutí, Sedavý způsob připomenutí, Budík, upozornění na vybitou baterii, Zařízení abnormality upozorní, Zvýšení zápěstí světla na obrazovce, IP 67 vodotěsné Srdeční frekvence monitoru,celý den záznam aktivity.Kompletní cíl připomenutí, předpověď Počasí, nastavení Jasu náramek (aplikace terminálu nastavit)

24H Cvičení data nalysis

Automaticky nahrávat vaše denní aktivity, vytvořit complate sportovní souboru dat pro uživatele, a zobrazit thr kompletní analýza dat z APLIKACE.

Řadu chytrý sportovní módy

Real-time sledování více než deset dětí na sporty jako chůze, běh, cyklistika, fitness, turistika, lezení, jóga, basketbal a badminton. Currantly, sportovní data mohou být kontrolovány na inteligentní kapela, nebo na APLIKACI.

Sportovní sledování dat

Celodenní sportovní data mohou být zaznamenány, a numebr kroků, kilometrů, caliries spálil, a činnost minut mohou být zaznamenány v detailech a synchronizovány do APLIKACE. Můžete zkontrolovat data pro aktuální den a celý týden.

Effcient valorie spálil

Vědecké spalování tuků pomáhá cvičení více snadno

Sport sledování

Víme, že chcete spustit "zvláštní tvar" zlepšit zábavu runing, podívejte se na běžící mapa trasy, spálené kalorie a změna křivky tepové frekvence.

Upozornění sportu cíle dosaženo

Real-time sledování kroky, běh, jízda na koni, fitness, turistika, lezení, jóga, basketbal, badminton, více než 10 sportovních režimů. Nastavení kulturistika cíle, a kontrolovat, sport údaje o Inteligentní Kapely nebo APLIKACE.

24 hodin real-time srdeční frekvence monitoru

ID130C HR PLUS můžete sledovat vaše real-time srdeční frekvence na 24 hodin, si můžete zkontrolovat, zkontrolovat všechny-denní křivky dynamický srdeční frekvence. To může být nastaven tak, aby automaticky pracovat podle vašich potřeb.

Vlastní opravy, metabolismus

Komplexní analýza dobu spánku, hloubka spánek, vzhůru, spánek, atd. pomoci průvodce a zlepšit kvalitu vašeho spánku. Postarat se o váš spánek a dá vám dobrou noc.

Sedavý způsob připomenutí, Drž se sub-zdraví

Upozornění na zprávu a Volání upozornění

Náramek bude laskavě remid vás, když přijde nová zpráva vibrací, snadno číst zprávy na náramek obrazovce.

Analýza dat pomocí telefonní APLIKACE

Můžete nahrávat celý den je cvičení dat, včetně kroků, kilometrů, spálených kalorií, acctivity minut, a synchronizace do APLIKACE. Můžete zkontrolovat údaje, den a poslední týden.

 • Popis
 • Recenze
 • Funkce: Call Reminder
 • Kapela Odnímatelné: Ano
 • Dotykový Displej: Ano
 • Typ Obrazovky: Barevný LCD
 • Styl: Sport
 • Styl Obrazovky: Obdélník/Čtverec-tvar
 • Jazyk: Turečtina
 • Značka: SENBONO
 • Vodotěsné Třída: Život Vodotěsný
 • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
 • Kapela Materiál: Lepicí Pásky
 • Aplikace Věkové Skupiny: Dospělé
 • Materiál Pouzdra: Plastové
 • Model: ID130Plus barva HR

We came very quickly. But! Wrong count steps, twist thousands. I do not know what to do with them (

 • 1 / 5
Zpět na začátek