LED ATOMANT E14 3W 300 lumenů LED žárovka svíčka A++, osvětlení, světla, žárovky, domácí výzdoba, lampa ložnice salon

253.38 Kč 253.38 Kč Zdarma Vrátí

3W E14 C30 LED žárovka je ideální pro nahrazení tradiční žárovky . Zdůrazňuje její svítivost 30 0 lumenů , úhel otevření 360 ° Poskytuje Atraktivní a vysoce kvalitní světlo s + 80 CRI barevná reprodukce index, Svědčí o kvalitě světla to přináší.

Tato žárovka s paticí E14 Svíčka ve tvaru poskytuje světlo, které se rovná tradiční 40W žárovky. Dostat se tímto způsobem úspory Energie až 90% ihned . Větší účinnost za nejnižší cenu.

Naše Atomant osvětlení LED žárovky mají Odhadované výjimečné trvání 30000 hodin , Díky kvalitě materiálů, jako jsou PC a hliník. Tento produkt má okamžitý zapalování, anti-blink a nevypouští škodlivé látky.

Doporučujeme k osvětlení Domů . Domov: obývací pokoj, chodba, ložnice, obývací pokoj.

V LED Atomant jsme se zavázali k životnímu prostředí a jeho zdraví, takže nabízíme pouze výrobky, prosté kontaminujících látek (rtuť, olovo) a záření (UV). Schválena mezinárodní certifikáty CE a RoHS, potvrzen naše ISO 9001. Prodej ze Španělska s technickou podporou.

Začít Šetřit na elektriku . Hostelworld.com - Nejlepší ceny a nabídky na trhu, Naše on-line obchod pro Atomant LED osvětlení.

  • Popis
  • Recenze

Highly recommended, exactly the same as in the description. They're not very powerful but for bedroom they're fine. Quality price very good. And fast shipping in 48 hours.

  • 5 / 5
Zpět na začátek