1B/4/30 Tělo Vlna Vlasy Svazky Brazilské Remy Lidské Vlasy 3/4 Svazky Jednat Ombre Hnědé Blond Vlasy Tkaní Rozšíření EUFORIE

918.41 Kč 1 800.88 Kč Zdarma Vrátí

1B/4/30 Tělo Vlna Brazilské Lidské Vlasy, 3 Svazky Ombre Hnědá Červená Blond Barevné Remy Vlasy Svazky Tkaní Rozšíření EUFORIE

FAQ

Q1. Proč se barva vlasů není přesně jako obrázky ukazující?

A1. Různé sledovat mají různé displeje.A v různých povětrnostních podmínek a světlo, možná stejné barvy Ne.Bude mít trochu barvy rozdíl.

Q2. Může vlasy se narovnal nebo stočený?

A2. Léčit vlasy jako vaše vlastní vlasy, použití žehličky/žehličky nebo kleště, i při montáži, ale stejně jako vaše vlastní vlasy , nikdy nepoužívejte horké nástroje příliš často, a ne vyšší než 150 stupňů Celsia, jak budete suché vlasy, a to nebude trvat tak dlouho.

Q3. Můžu barvivo nebo barvu vlasů?

A3. Ano, vlasy mohou být barevné, pro barvené vlasy, doporučujeme vám obarvené vlasy, aby se více tmavší barvu, protože vlasy, prodloužení byla zpracována a barevné, přírodní barva, můžeš jen odbarvit, aby barva 30#.Doporučujeme vám, zeptejte se svého kadeřníka na barvení rozšíření, jak se dostanete výsledky, které chcete, barvení sami vždy představuje vysoké riziko není coming out stínu chcete, pokud se nemůžete dostat do salonu, prosím, používejte kvalitní barvy na vlasy a test vzorku za prvé.

Q4. Proč mé vlasy rozšíření získání tangle?

A4. vaše vlasy rozšíření dostat zamotaný v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody,chlóru a ne česání vaše vlasy denně ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, dvakrát týdně je lepší.Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc.

Q5. Proč mé prodlužování vlasů, ubývání?

A5. To je normální, že vlasy má trochu ubývání poprvé umýt.Kartáč na vlasy s hřebenem, mokré vlasy před vámi kartáč je, prosím, používat kondicionér, aby se péče o vaše vlasy.Vypadávání vlasů může být způsobeno mnoho věcí, tepelné poškození od rána vlasů, kulmy, žehličky, stejně jako barvení a rozšíření všech následek rozbití.

Q6. Jak mám pečovat o vlasy?

A6. Léčit vlasy jako vaše vlastní vlasy, použijte kvalitní šampon a klimatizace produkty.Klimatizace vaše vlasy, je velmi důležité, aby bylo měkké a zvládnutelné, takže použití dovolené v kondicionéry, můžete také použít produkty, jako gel a sprej na vlasy aby kadeře na místě, ale ujistěte se, umýt vlasy a nenechávejte v tyto produkty po dlouhou dobu.

Q7. Jak dlouho trvá vlasy vydrží?

A7. Tento vlasů může trvat velice dlouho v závislosti na tom, jak si udržet to, zacházet jako vaše vlastní vlasy a brát velmi dobrou péči o to pro to bude trvat déle, než by mělo být.Mnoho prodlužování vlasů raději Brazilské nebo Indické vlasy, protože je krásná a nezpracované, který dělá to trvat déle, než jakýkoli jiný druh vlasů.

Q8.Jak říct lidských vlasů a syntetické vlasy?

A8. Lidský vlas má přírodní protein, je snadné říct, spalování a voní, lidské vlasy bude popel, který zmizí po štípání, lidské vlasy budou zápach faul a ukázat bílý kouř při hoření.Syntetické vlasy budou lepkavá koule po vypálení a ukáže zpátky kouř, kromě toho, lidské vlasy může mít několik šedé a rozdělit konce, to je normální a není problém s kvalitou.

 • Popis
 • Recenze
 • Vlasy Balíček: 3 svazky jednat
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy
 • Původ: KN(Původu)
 • Délka vlasů: 8-26inch
 • Vlasy hmotnost: 95(-/+5)g/kus
 • Balení: 3 ks Útku
 • Značka: EUFORIE
 • Vhodné Umírá Barvy: Tmavší Barva Pouze
 • Chemické Zpracování: Permed
 • Může Být Permed: Ano
 • Textura: Tělo Vlna

And received the hair today. I like it very much. I'll buy back at your shop. Thank you very much

 • 5 / 5

I was not satisfied with this hair at all. It states Human Hair, but the package states, Synthetic. I also purchased another hair bundle from another source (won't name) but the hair was Soft, no shedding, full and not at all what I expected. I expect a full refund, with no arguments or talk about why they should not return my full refund. Thanks.

 • 2 / 5
Zpět na začátek